BenimTV.com, İnternet üzerinden kendi dilinizde sade, kolay ve uygun televizyon izleme imkanı.

Şirket hakkında

Abonelerimize 170'den fazla popüler Türk TV kanalı ve 50'den fazla radyo istasyonu yayını sunuyoruz. BenimTV.com'un sunduğu pakette, bölgedeki ana TV kanalları dışında belgesel, eğlence, show, televizyon klasikleri, çocuklara ve yetişkinlere özel kanalları mevcut.

Abonemizin tercihine göre televizyon kanalları, ister canlı yayında ister gecikmeli izlenebilir, böylece bulunduğunuz zaman dilimine göre sabah programları sabah, akşam programları ise akşam izleyebilirsiniz.

Çanak antenleri ve kablolu TV artık tarihe kavuşuyor. Onların yerine İnternet televizyonu geliyor. Maksimum konfor isteyenler, alışılagelmiş televizyon kutusuna karşı ilgilerini kaybediyorlar. Böyle bir komfor sadece son teknoloji sağlayabilir.

BenimTV.com, çanak anteni, kablosu ve karışık kurulumu olmayan yeni nesil televizyon sistemi. Bununla beraber abonelerimizin son 2 haftanın popüler programların arşivine sürekli ulaşma imkanları var. En sevdiğiniz dizinin bir bölümünü, önemli bir siyasi açıklamayı ya da final futbol maçını kaçırmanız artık mümkün değil.

BenimTV.com, bağımsız bir seçimin imkanını sağlıyor. Neyi ne zaman izleyeceğinize siz karar veriyorsunuz! Sevdiğiniz filmi ya da beğendiğiniz bir programı bir kere daha mı izlemek istiyorsunuz? Hiç sorun değil. Geri sarıp izleyin!

Sistemimiz sayesinde sevdiğiniz programları hem televizyon ekranında, hem de bilgisayar ekranında izleyebiliyorsunuz. Onun dışında abonelerimiz yoldayken de Türk kanallarını izleyebilirler. Bunun için sadece bir dizüstü bilgisayar ya da akıllı bir mobil cihazı lazım.

BenimTV.com servisine bağlanabilmek için İnternet'e asgari erişimin hızının 2Mbit/saniye olması lazım. Bununla beraber, bizden satın alabileceğiniz STB-alıcı cihazı ve uzaktan kumandaya ihtiyacınız olacak. Elinizdeki kumanda ile sadece televiszyonunuzu değil, zamanınızı da kontrol edebilirsiniz. Eğlenceyi ve konforu ise size BenimTV.com sunacak.

Enter